CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými úchyty S522-017

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá
Značka: Cersanit
6 276 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005414. Tento žádaný produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými úchyty S522-017 od známého výrobce CERSANIT lze získat momentálně v naši nabídce za příznivou cenu.

Tento vynikající produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými úchyty S522-017 od dodavatele s dobrým jménem CERSANIT můžete najít v naší internetové nabídce v akci! 6 276 Kč.