REA Umyvadlová baterie Storm Chrom REA-B6202

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie Storm
Značka: REA
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Byl vyroben z mosazi potažené chromovou úpravou. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. Návod EAN: 5902557373659. Oblíbený a akční produkt REA Umyvadlová baterie Storm Chrom REA-B6202 originál od výrobce REA naleznete tady skutečně levně.
Super produkt REA Umyvadlová baterie Storm Chrom jde sehnat právě teď tu na našich stránkách v kategorii vodovodní baterie. Získejte parádní výrobky ve zmíněné rubrice snadno online.

Tento vynikající produkt REA Umyvadlová baterie Storm Chrom REA-B6202 s pečetí kvality od značky REA můžete koupit v naší nabídce opravdu výhodně. 1 490 Kč.