REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6515

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá
Značka: REA
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Byl vyroben z mosazi potažené zlatým povrchem. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí.. Tento velmi žádaný kousek REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6515 od dodavatele kvalitních produktů REA máte možnost získat právě teď v nabídce za akční cenu.Exkluzivní výrobek REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6515 máte možnost nakoupit teď na webu ve známé kategorii vodovodní baterie. Nyní koupíte zlevněné zboží ze zmíněné kategorie v bezva akci! Věhlasný výrobce REA má skvělé výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce REA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6515 od našeho výrobce REA máte možnost najít na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! 1 590 Kč.