REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6513

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie OVAL
Značka: REA
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Byl vyroben z mosazi potažené zlatým povrchem. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí.. Hodně žádaný výrobek REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6513 od značky s tradicí a dobrou pověstí REA jde nakoupit momentálně na webu skutečně levně.Kvalitní a oblíbený produkt REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6513 jde pořídit zrovna tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice vodovodní baterie! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za super ceny! Oblíbený výrobce REA nabízí velmi kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Vynikající kus REA Umyvadlová baterie OVAL zlatá REA-B6513 od známého výrobce REA pohodlně získáte momentálně na webu skutečně výhodně! 1 790 Kč.