REA Umyvadlová baterie OVAL CHROM REA-B6514

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie OVAL
Značka: REA
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Byl vyroben z mosazi potažené zlatým povrchem. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. EAN: 5902557369829. Ve slevě tento produkt REA Umyvadlová baterie OVAL CHROM REA-B6514 od známé společnosti REA získáte momentálně na našich stránkách za outletovou cenu.
Tento kvalitní výrobek REA Umyvadlová baterie OVAL můžete dostat aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii vodovodní baterie. Prozkoumejte jiné kusy z této oblíbené rubriky za super cenu! Významná značka REA představuje top výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kousky značky REA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi žádaný kus REA Umyvadlová baterie OVAL CHROM REA-B6514 od výrobce s dobrým jménem REA snadno získáte momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. 1 390 Kč.