REA Umyvadlová baterie Oval černá REA-B6516

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie Oval
Značka: REA
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Byl vyroben z mosazi pokryté trojitým černým povrchem. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. Vysoká umyvadlová baterie Rea Oval je model vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v černém matném provedení. Návod EAN: 5902557369836. Hodně prodávaný kousek REA Umyvadlová baterie Oval černá REA-B6516 od dodavatele se skvělou pověstí REA můžete koupit zde nyní za příznivou cenu.
Povedený výrobek REA Umyvadlová baterie Oval černá získáte přímo tu ve známé kategorii vodovodní baterie. Nyní najdete ještě další výrobky ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce REA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný výrobek REA Umyvadlová baterie Oval černá REA-B6516 od společnosti s výborným jménem REA můžete koupit v naší online nabídce extra výhodně. 1 490 Kč.