REA Umyvadlová baterie Hass Chrom REA-B6206

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie Hass Chrom
Značka: REA
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na umyvadlo. Byl vyroben z mosazi pokryté vrstvou chromu. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. Vysoká umyvadlová baterie Rea Hass je model vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v chromovém provedení. Návod EAN: 5902557373697. Nový produkt REA Umyvadlová baterie Hass Chrom REA-B6206 od top výrobce REA pohodlně získáte u nás za akční cenu.
Oblíbený produkt REA Umyvadlová baterie Hass jde získat pohodlně tady u nás zařazený v sekci vodovodní baterie. Nyní získáte parádní produkty z naší sekce na pár kliknutí. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky REA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt REA Umyvadlová baterie Hass Chrom REA-B6206 od značky se skvělou pověstí REA můžete nakoupit v naší aktuální nabídce skutečně výhodně. 1 790 Kč.