REA Umyvadlová baterie Argus černá REA-B6210

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie Argus černá
Značka: REA
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na umyvadlo. Byl vyroben z mosazi pokryté trojitým černým povrchem. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. Vysoká umyvadlová baterie Rea Agrus je model vyrobený z vysoce kvalitní mosazi s černým matným povrchem. Návod EAN: 5902557373710. Tento exkluzivní produkt REA Umyvadlová baterie Argus černá REA-B6210 od oblíbené značky REA pohodlně získáte zde za extra cenu. Ve slevě tento produkt REA Umyvadlová baterie Argus černá REA-B6210 lze sehnat snadno tady na webu v oblíbené kategorii vodovodní baterie! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této známé sekce ve slevě.

Kvalitní a velmi žádaný kus REA Umyvadlová baterie Argus černá REA-B6210 od dodavatele s dlouholetou historií REA jde nakoupit zde nyní skutečně levně! 1 290 Kč.