REA Umyvadlová baterie Hass Chrom REA-B6207)

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování... více informací »
REA Umyvadlová baterie Hass Chrom
Značka: REA
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování...

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Byl vyroben z mosazi pokryté vrstvou chromu. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. Vysoká umyvadlová baterie Rea Hass je model vyrobený z vysoce kvalitní mosazi v chromovém provedení. Návod EAN: 5902557373703. Tento akční kus REA Umyvadlová baterie Hass Chrom REA-B6207) od přední značky REA je k sehnání u nás napořád výhodně.

Ve slevě tento výrobek REA Umyvadlová baterie Hass Chrom REA-B6207) od společnosti s úžasnou pověstí REA máte možnost nakoupit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. 2 390 Kč.