REA Umyvadlová baterie Fenix chrom vysoká REA-B9851

Představujeme vám extrémně funkční baterii Fenix . Mosazné tělo a rukojeť zajišťují dlouhou životnost a pohodlné používání. Vybavení... více informací »
REA Umyvadlová baterie Fenix chrom
Značka: REA
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám extrémně funkční baterii Fenix . Mosazné tělo a rukojeť zajišťují dlouhou životnost a pohodlné používání. Vybavení...

Představujeme vám extrémně funkční baterii Fenix . Mosazné tělo a rukojeť zajišťují dlouhou životnost a pohodlné používání. Vybavení koupelny není jen funkcí funkčnosti – nezapomínejte, že jde také o důležitý estetický aspekt. Naše baterie díky promyšlené designové linii a chromovanému povlaku působí v každém koupelnovém dekoru mimořádně elegantně, aniž by narušila vyváženost celého aranžmá. Vhodná umyvadla a sifony najdete v nabídce naší prodejny, vítejte! Návod EAN: 5902557370016. Velmi prodávaný produkt REA Umyvadlová baterie Fenix chrom vysoká REA-B9851 od skvělého výrobce REA snadno můžete najít v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu.

Tento žádaný produkt REA Umyvadlová baterie Fenix chrom vysoká REA-B9851 od oblíbené značky se zárukou kvality REA jednoduše naleznete již dnes se slevou! 2 690 Kč.