REA Podomítkový sprchový set Fenix Chrom Box REA-P8451

Představujeme vám nový model podomítkové sady Fenix. Pro svou univerzálnost a úžasné estetické kvality je sestava výbornou volbou pro majitele... více informací »
REA Podomítkový sprchový set Fenix Chrom Box
Značka: REA
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vám nový model podomítkové sady Fenix. Pro svou univerzálnost a úžasné estetické kvality je sestava výbornou volbou pro majitele...

Představujeme vám nový model podomítkové sady Fenix. Pro svou univerzálnost a úžasné estetické kvality je sestava výbornou volbou pro majitele všech typů koupelen. Módní tvar přisazených prvků byl pokryt laserem 4násobným chromovým povlakem. Díky této technice je baterie chráněna proti korozi, matování a změně barvy. Sada obsahuje ultratenkou 2mm čtvercovou sprchovou hlavici 25 cm, baterii s povrchovými a podomítkovými prvky, hadici se sluchátkem a bodový set. Sada Fenix je ideální pro lidi, kteří hledají nevšední řešení a chtějí si vytvořit originální a jedinečnou koupelnu svých snů. Návod EAN: 5902557370030. Povedený výrobek REA Podomítkový sprchový set Fenix Chrom Box REA-P8451 od naší známé značky REA jednoduše můžete pořídit momentálně za výborné peníze.
Vysoce kvalitní kousek REA Podomítkový sprchový set Fenix Chrom máte možnost získat pohodlně tady u nás ve známé kategorii sprchy a sprchové panely. Nyní můžete získat podobné zboží ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce REA má v nabídce vynikající sortiment. A tady je důkaz! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce REA. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající produkt REA Podomítkový sprchový set Fenix Chrom Box REA-P8451 od našeho známého výrobce REA snadno seženete u nás teď ve slevě! 5 090 Kč.