REA Umyvadlo na desku Greta 75 REA-U1500

Originální podlouhlý tvar a štíhlá hrana jsou vlastnosti, které odlišují umyvadlo Rea Greta od ostatních umyvadel. Je součástí... více informací »
REA Umyvadlo na desku Greta
Značka: REA
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Originální podlouhlý tvar a štíhlá hrana jsou vlastnosti, které odlišují umyvadlo Rea Greta od ostatních umyvadel. Je součástí...

Originální podlouhlý tvar a štíhlá hrana jsou vlastnosti, které odlišují umyvadlo Rea Greta od ostatních umyvadel. Je součástí kolekce Rea Slim Edge, takže bude dokonale ladit s ostatními prvky koupelnového vybavení označenými jako Slim. Rea Greta je pokryta sněhově bílou glazurou, díky níž září a vyniká z celé koupelny. Způsob montáže: pultová deska Barva: sněhová bílá Materiál: sanitární keramika Otvor pro baterii: Ne Přepadový otvor: Ne Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm Záruka: 24 měsíců Baterie není součástí a lze ji dokoupit v souvisejícím zboží níže. EAN: 5902557322879. Tento akční a ve slevě výrobek REA Umyvadlo na desku Greta 75 REA-U1500 od známého výrobce REA je k sehnání v aktuální nabídce pořád výhodně.

Tento nejprodávanější produkt REA Umyvadlo na desku Greta 75 REA-U1500 od značky REA pohodlně získáte zrovna dnes až neuvěřitelně levně! 3 490 Kč.