REA Umyvadlo na desku Vegas Black Marble Shiny REA-U5603

Popis Představujeme umyvadlo na desku, které vaší koupelně dodá moderní vzhled a vysokou funkčnost. Umyvadlo je vyrobeno z vysoce... více informací »
REA Umyvadlo na desku
Značka: REA
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Popis Představujeme umyvadlo na desku, které vaší koupelně dodá moderní vzhled a vysokou funkčnost. Umyvadlo je vyrobeno z vysoce...

Popis Představujeme umyvadlo na desku, které vaší koupelně dodá moderní vzhled a vysokou funkčnost. Umyvadlo je vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. technické parametry Způsob montáže: na desku Barva: černé zlato Šířka umyvadla: 365 mm Hloubka umyvadla: 565 mm Výška umyvadla: 120 mm Materiál: sanitární keramika Otvor pro baterii: Ne Přepadový otvor: Ne Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm EAN: 5902557364206. Tento zlevněný produkt REA Umyvadlo na desku Vegas Black Marble Shiny REA-U5603 od značky se zárukou kvality REA je k dispozici momentálně v naši nabídce za výborné peníze.

Tento velmi žádaný výrobek REA Umyvadlo na desku Vegas Black Marble Shiny REA-U5603 od kvalitní společnosti REA jde sehnat právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. 2 390 Kč.