REA/S SET závěsné WC Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini REA-C2760 + REA-C2276

Představujeme Vám moderní a funkční set WC mísy Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini Suspended, vyrobený z kvalitní sanitární keramiky ve... více informací »
REA/S SET závěsné WC Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini REA-C2760
Značka: REA/S
8 070 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme Vám moderní a funkční set WC mísy Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini Suspended, vyrobený z kvalitní sanitární keramiky ve...

Představujeme Vám moderní a funkční set WC mísy Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini Suspended, vyrobený z kvalitní sanitární keramiky ve sněhově bílé barvě. Sestava je uzpůsobena pro instalaci na podomítkový regál, který naleznete v naší nabídce. Vyberte si pohodlí, použitelnost a ergonomické řešení pro vaši koupelnu. Bidet vyrobený s ohledem na jednoduchost a eleganci se bude hodit do každé koupelny. Pokud si ceníte pohodlí a stylu, náš bidet je právě pro vás. Díky speciální výrobní fázi je odolná a snadno se čistí.Návod na montáž záchodové mísy: Viz. Kvalitní a žádaný produkt REA/S SET závěsné WC Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini REA-C2760 + REA-C2276 od značky s dlouholetou tradicí REA/S lze zakoupit aktuálně opravdu levně.

Tento zlevněný kousek REA/S SET závěsné WC Carlo Flat Mini Rimless + Bidet Carlo Mini REA-C2760 + REA-C2276 od kvalitní společnosti REA/S můžete najít právě zde výhodně! 8 070 Kč.