REA Podomítková umyvadlová baterie Lungo bílá + BOX REA-B9559

Baterie je výbornou volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla je pokryt 4násobnou vrstvou nejkvalitnějšího bílého povlaku.... více informací »
REA Podomítková umyvadlová baterie Lungo bílá + BOX
Značka: REA
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie je výbornou volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla je pokryt 4násobnou vrstvou nejkvalitnějšího bílého povlaku....

Baterie je výbornou volbou pro majitele každé koupelny. Módní tvar mosazného těla je pokryt 4násobnou vrstvou nejkvalitnějšího bílého povlaku. Díky této technice je baterie chráněna proti korozi, matování a změně barvy. Tento model je určen k montáži na stěnu. Box stavební systém Představujeme inovativní Box systém pro instalaci vestavné baterie. Systém zajišťuje pohodlnou a rychlou instalaci. Je vyroben z plastu a mosazných vnitřních prvků, což zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost. Prvek je vybaven maskovacím dílem, zajišťujícím vnitřní prvky při montáži, a vodováhou pro usnadnění správné a přesné montáže. Systém umožňuje snadný přístup k vnitřním součástem baterie po instalaci za účelem údržby. Přednosti systému: maskovací část s vodováhou odolný materiál rychlá montáž přesné umístění podomítkového prvku snadný přístup do vnitřku baterie po instalaci CAD Manuál EAN: 5902557369935. Zlevněný produkt REA Podomítková umyvadlová baterie Lungo bílá + BOX REA-B9559 od top výrobce REA naleznete u nás právě trvale výhodně.

Neodolatelný produkt REA Podomítková umyvadlová baterie Lungo bílá + BOX REA-B9559 od známé kvalitní značky REA snadno najdete v naší aktuální nabídce za výhodné peníze! 2 190 Kč.