POLYSAN ROLLS LINE obdélníkový sprchový kout 1500×900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3315

Směr otevírání - univerzální Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří. Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Polysan
24 584 Kč
Ověřit dostupnost
Směr otevírání - univerzální Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří. Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho...

Směr otevírání – univerzální Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří. Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Bezrámové sprchové zástěny Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem. Série sprchových zástěn ROLLS LINE disponuje výjimečným řešením posuvných dveří: velkoprůměrová kola se pohybují po spodním vodícím profilu, který zároveň slouží jako přetoková lišta. Kola jsou umístěna na vnější straně sprchového koutu a jsou tak dobře chráněna před rozstřikující se vodou. Horní podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvných dveří. Při instalaci do niky je vzpěra uchycena oboustranně ke stěně, při instalaci s boční stěnou slouží k fixaci boční stěny. Charakteristika sprchových zástěn série ROLLS LINE: Velkoprůměrová ložisková kola se pohybují po spodním profilu a zaručují bezvadný chod na mnoho let Bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním Extrémně plochý spodní vodící profil dveří zaručuje téměř bezbariérový vstup K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Stěnový profil poskytuje nastavitelnost až 20 mm pro vyrovnání nerovností.Zároveň přidržuje dveře v otevřené pozici. Velkoprůměrové ložiskové pojezdy v hranatém designu zajišťují tichý a spolehlivý chod posuvných dveří. Podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvné části dveří. Elegantní 315 mm vysoké chromové madlo. Vzpěra při instalaci s boční stěnou.Skryté magnetické těsnění v profilu na boční stěně. Vzpěra při instalaci do niky.Skryté magnetické těsnění v profilu. EAN: 8590913914256. Ve slevě tento výrobek POLYSAN ROLLS LINE obdélníkový sprchový kout 1500×900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3315 od značky s dlouholetou historií POLYSAN jednoduše pořídíte nyní za výborné peníze. Tento exkluzivní produkt POLYSAN ROLLS LINE obdélníkový sprchový kout 1500×900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3315 jde nakoupit aktuálně tady na našem webu zařazený v rubrice sprchové kouty. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z naší sekce ve slevě! Tato vyjímečná značka Polysan vás obohatí o prvotřídní produkty Vždyť to vidíte sami. To není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Polysan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený výrobek POLYSAN ROLLS LINE obdélníkový sprchový kout 1500x900 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1515RL3315 od populárního výrobce POLYSAN jde sehnat u nás nyní skutečně výhodně! 24 584 Kč.