POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 900mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo RL3315

Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Polysan
6 552 Kč
Ověřit dostupnost
Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je...

Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Série sprchových zástěn ROLLS LINE disponuje výjimečným řešením posuvných dveří: velkoprůměrová kola se pohybují po spodním vodícím profilu, který zároveň slouží jako přetoková lišta. Kola jsou umístěna na vnější straně sprchového koutu a jsou tak dobře chráněna před rozstřikující se vodou. Horní podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvných dveří. Při instalaci do niky je vzpěra uchycena oboustranně ke stěně, při instalaci s boční stěnou slouží k fixaci boční stěny. Charakteristika sprchových zástěn série ROLLS LINE: Velkoprůměrová ložisková kola se pohybují po spodním profilu a zaručují bezvadný chod na mnoho let Bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním Extrémně plochý spodní vodící profil dveří zaručuje téměř bezbariérový vstup K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Stěnový profil poskytuje nastavitelnost až 20 mm pro vyrovnání nerovností.Zároveň přidržuje dveře v otevřené pozici. Velkoprůměrové ložiskové pojezdy v hranatém designu zajišťují tichý a spolehlivý chod posuvných dveří. Podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvné části dveří. Elegantní 315 mm vysoké chromové madlo. Vzpěra při instalaci s boční stěnou.Skryté magnetické těsnění v profilu na boční stěně. Vzpěra při instalaci do niky.Skryté magnetické těsnění v profilu. EAN: 8590913914256. Tento vynikající produkt POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 900mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo RL3315 od známé společnosti POLYSAN jde získat tady za akční cenu.
Vynikající kousek POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 900mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo lze sehnat právě teď tady a teď na našem webu v populární sekci sprchové kouty. Pořiďte si zlevněné zboží z naší rubriky na pár kliknutí! Věhlasná značka Polysan dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od dodavatele Polysan. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 900mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo RL3315 od populárního výrobce POLYSAN jednoduše můžete získat aktuálně za outletovou cenu! 6 552 Kč.