POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 800mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo RL3215

Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Polysan
6 142 Kč
Ověřit dostupnost
Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je...

Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Série sprchových zástěn ROLLS LINE disponuje výjimečným řešením posuvných dveří: velkoprůměrová kola se pohybují po spodním vodícím profilu, který zároveň slouží jako přetoková lišta. Kola jsou umístěna na vnější straně sprchového koutu a jsou tak dobře chráněna před rozstřikující se vodou. Horní podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvných dveří. Při instalaci do niky je vzpěra uchycena oboustranně ke stěně, při instalaci s boční stěnou slouží k fixaci boční stěny. Charakteristika sprchových zástěn série ROLLS LINE: Velkoprůměrová ložisková kola se pohybují po spodním profilu a zaručují bezvadný chod na mnoho let Bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním Extrémně plochý spodní vodící profil dveří zaručuje téměř bezbariérový vstup K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Stěnový profil poskytuje nastavitelnost až 20 mm pro vyrovnání nerovností.Zároveň přidržuje dveře v otevřené pozici. Velkoprůměrové ložiskové pojezdy v hranatém designu zajišťují tichý a spolehlivý chod posuvných dveří. Podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvné části dveří. Elegantní 315 mm vysoké chromové madlo. Vzpěra při instalaci s boční stěnou.Skryté magnetické těsnění v profilu na boční stěně. Vzpěra při instalaci do niky.Skryté magnetické těsnění v profilu. EAN: 8590913914256. Tento velmi oblíbený produkt POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 800mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo RL3215 od značky s tradicí a dobrou pověstí POLYSAN jednoduše pořídíte u nás právě za akční cenu. Kvalitní produkt POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 800mm, najdete přímo tady na našich stránkách v rubrice sprchové kouty. Mrkněte na vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Přední dodavatel Polysan vám představuje prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další vybrané produkty od značky Polysan. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt POLYSAN ROLLS LINE boční stěna 800mm, čiré sklo, výška 2000mm, čiré sklo RL3215 od kvalitního výrobce POLYSAN lze sehnat u nás teď za skvělou cenu. 6 142 Kč.