POLYSAN FORTIS LINE boční stěna 1100mm, čiré sklo FL3511

Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím... více informací »
POLYSAN FORTIS LINE boční
Značka: Polysan
6 962 Kč
Ověřit dostupnost
Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím...

Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Instalační rozměr: 1085-1101 mm Variabilní provedení L/R Uvedená cena je jen za boční stěnu. Aby vznikla celá sprchová zástěna, je nutno zakoupit sprchové dveře. Bezrámové pantové zástěny FORTIS LINE v moderním hranatém designu. Minimalistické pochromované panty v nekompromisním hranatém designu, zevnitř zapuštěné pro snadné čištění a se zvedací funkcí pro pohodlné otevírání. Bezpečnostní čiré sklo v tloušťce 8 mm je ošetřené povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadné čištění. Výška 2000 mm. Hranaté pochromované madlo ve stejném minimalistickém designu jako panty. Praktickým doplňkem je možnost nalepení hranatého či kulatého madla na ručník přímo na skleněnou plochu nebo použití závěsných poliček (madla na ručník ani poličky nejsou součástí zástěn). Ke sprchovým zástěnám doporučujeme vaničky z litého mramoru nebo odtokové kanálky. K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Celková charakteristika sprchových zástěn série FORTIS LINE: Dveře se zdvihovým mechanismem pantu Hranaté pochromované panty jsou zevnitř zapuštěné Hranaté minimalistické madlo ANTIDROP ochrana skel proti usazování vodního kamene a pro snadnou údržbu Rohová vzpěra pro vyšší stabilitu je součástí balení, délka vzpěry se liší podle šířky skla Snadná montáž pomocí nastavitelného stěnového profilu 0-16 mm Hliníková prahová lišta Extra čiré magnetické těsnění Instalace na vaničku nebo na podlahu Splňuje normu EN 14448 Pochromované madlo Mosazné pochromované panty se zvedací funkcí… … z vnitřní strany zapuštěné do skla Stabilitu zástěn zajišťuje rohová vzpěra EAN: 8590913890253. Tento exkluzivní produkt POLYSAN FORTIS LINE boční stěna 1100mm, čiré sklo FL3511 od známého předního výrobce POLYSAN můžete koupit tady a teď právě za parádní cenu. Ve slevě tento produkt seženete také tady na našem webu v populární sekci sprchové kouty. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Polysan. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Polysan pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment. Však to vidíte sami.

Povedený produkt POLYSAN FORTIS LINE boční stěna 1100mm, čiré sklo FL3511 od společnosti s výborným jménem POLYSAN můžete získat právě opravdu levně! 6 962 Kč.