HOPA Umyvadlo SPIGOLO PIANO 40 × 40 × 10,5 cm na desku OLKLT2245

Luxusní a praktické umyvadlo na desku SPIGOLO PIANO. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně... více informací »
HOPA Umyvadlo SPIGOLO PIANO 40 × 40 ×
Značka: HOPA
2 961 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a praktické umyvadlo na desku SPIGOLO PIANO. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně...

Luxusní a praktické umyvadlo na desku SPIGOLO PIANO. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je bez otvoru pro baterii a přepadu. Vyrobeno ze špičkové sanitární keramiky. Umyvadlo bez otvoru pro umyvadlovou baterii. Podívejte se také na vhodné podomítkové baterie z nabídky Olsen Spa. Přednosti umyvadla na desku SPIGOLO PIANO: Materiál: sanitární keramika Povrchová úprava: PURE GLAZE* Barva: bílá Jemné a kvalitní zpracování okraje o tloušťce pouze 3 mm. Odolnost vůči poškození Rozměr: 40 × 40 × 10,5 cm ZÁRUKA 5 LET *PURE GLAZE je revoluční vrstva úpravy glazury, která vám zajistí dokonalost, čistotu a krásu keramiky po celou dobu užívání. – hygienicky čistý povrch = stop bakteriím – extrémně hladký a bezpórovitý povrch = snadné čištění – dlouhodobý jas povrchu – mimořádná odolnost povrchu. Tento kvalitní produkt HOPA Umyvadlo SPIGOLO PIANO 40 × 40 × 10,5 cm na desku OLKLT2245 od dodavatele s dobrým jménem HOPA můžete najít zrovna za nejnižší cenu.

Často hledaný produkt HOPA Umyvadlo SPIGOLO PIANO 40 × 40 × 10,5 cm na desku OLKLT2245 od oblíbené značky HOPA seženete tady nyní za akční cenu! 2 961 Kč.