Gedy PIRENEI držák ručníků 800x66mm, chrom PI218013

Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gedy
1 632 Kč
Ověřit dostupnost
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je...

Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V matně bílém a chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i tyto doplňky svůj protějšek v matně černém designu. Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Prodloužená záruka na povrchovou úpravu EAN: 8003341294123. Vynikající kousek Gedy PIRENEI držák ručníků 800x66mm, chrom PI218013 od oblíbené značky Gedy najdete právě dnes až neuvěřitelně levně.

Zajímavý kousek Gedy PIRENEI držák ručníků 800x66mm, chrom PI218013 značky Gedy máte možnost nakoupit již dnes extra výhodně! 1 632 Kč.