SAPHO PRIORI keramické umyvadlo, průměr 41cm, bílá s modrým vzorem PI028

Vnější dekorační ražba nebo grafický dekor Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v... více informací »
SAPHO PRIORI keramické umyvadlo
Značka: Sapho
4 584 Kč
Ověřit dostupnost
Vnější dekorační ražba nebo grafický dekor Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v...

Vnější dekorační ražba nebo grafický dekor Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti Keramická umyvadla na desku PRIORI jsou novým trendem pro zařizování koupelen. Jsou příjemná na dotek a zároveň nevyžadují náročnou údržbu. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňuje vysoké nároky moderního bydlení. vyrobena klasickým postupem s rozdílným způsobem finální úpravy některá jsou opatřena vnější dekorační ražbou, jiná grafickým dekorem nebo ruční malbou originální textura každého umyvadla podpoří nezaměnitelnost koupelny EAN: 8590913891212. Kvalitní produkt SAPHO PRIORI keramické umyvadlo, průměr 41cm, bílá s modrým vzorem PI028 od značky se skvělou pověstí SAPHO lze sehnat v naší aktuální nabídce se slevou.

Tento levný produkt SAPHO PRIORI keramické umyvadlo, průměr 41cm, bílá s modrým vzorem PI028 od kvalitního výrobce SAPHO máte možnost dostat v naší internetové nabídce napořád výhodně! 4 584 Kč.