MEREO Pojišťovací ventil pro bojler s pevně nastaveným tlakem 10 bar, 1″ PR2416E

Pojistné ventily se používají k odpuštění tlaku ze systému nebo udržení požadovaného otevíracího přetlaku. Díky pojistným ventilům ochrání... více informací »
MEREO Pojišťovací ventil pro bojler s pevně
Značka: MEREO
973 Kč
Ověřit dostupnost
Pojistné ventily se používají k odpuštění tlaku ze systému nebo udržení požadovaného otevíracího přetlaku. Díky pojistným ventilům ochrání...

Pojistné ventily se používají k odpuštění tlaku ze systému nebo udržení požadovaného otevíracího přetlaku. Díky pojistným ventilům ochrání zařízení před poškozením. Prostřednictvím ručního periodického odpouštění se odstraní eventuální nečistoty z těsnícího sedla. Maximální teplota otopné vody 120 °C. Pojistné ventily jsou vyrobeny z kvalitní mosazi s vnějším závitem podle evropských standardů ISO 228. EAN: 8592480004897. Nový kousek MEREO Pojišťovací ventil pro bojler s pevně nastaveným tlakem 10 bar, 1″ PR2416E originál od značky MEREO lze pořídit aktuálně na našich stránkách za akční cenu.

Tento žádaný produkt MEREO Pojišťovací ventil pro bojler s pevně nastaveným tlakem 10 bar, 1" PR2416E od dodavatele s dlouholetou historií MEREO lze získat online skutečně výhodně! 973 Kč.