SAPHO ORBITER kulaté LED podsvícené zrcadlo s koženým páskem, ø 60cm, černá mat ORL060

Barva LED: Denní bílá Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K).... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Sapho
8 438 Kč
Ověřit dostupnost
Barva LED: Denní bílá Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K)....

Barva LED: Denní bílá Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 – 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen. Technické parametry: ochrana proti korozi (neobsahuje měď) 96 LED/m napájecí napětí: 12 V LED driver 230 V/12 V, IP44 ovládání zrcadla přes externí vypínačKulaté zrcadlo s koženým páskem v černém rámu Ocelový rám v černé matné barvě Kožený pásek Ručně kovaná ocelová skoba na zavěšení EAN: 8590913911781. Vynikající kousek SAPHO ORBITER kulaté LED podsvícené zrcadlo s koženým páskem, ø 60cm, černá mat ORL060 od dodavatele s dobrým jménem SAPHO pohodlně seženete právě teď v nabídce téměř zdarma.

Velmi oblíbený výrobek SAPHO ORBITER kulaté LED podsvícené zrcadlo s koženým páskem, ø 60cm, černá mat ORL060 od přední společnosti SAPHO jednoduše můžete získat tady za výborné peníze. 8 438 Kč.