HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10 OLO Chrom OLBA625125

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku. Sprchová baterie ULTRA-10 a sprchový set OLO. Skvělé řešení,... více informací »
HOPA Sprchový set s pákovou baterií
Značka: HOPA
6 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku. Sprchová baterie ULTRA-10 a sprchový set OLO. Skvělé řešení,...

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku. Sprchová baterie ULTRA-10 a sprchový set OLO. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha, výtokové ramínko i páková baterie, která patří ke špičce na trhu. Set nabízíme jak v chromu tak v současné moderní černé barvě.POZOR – Sprchové a vanové baterie lze používat pouze s dodatečnou instalací dílu – zpětné klapky, která zabraňuje zpětnému nasátí vody a tím znečištění vodovodního řádu. Sprchový set s pákovou baterií Olsen Spa ULTRA-10 OLO a se sklopným výtokovým ramínkem vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti vanové nástěnné vodovodní baterie Olsen Spa ULTRA-10 OLO: Ruční sprcha se 3 polohami a úpravou AntiCal – mísí vodu se vzduchem a zabraňuje usazování vodního kamene. Velká hlavová sprcha s průměrem 250 mm Sklopné výtokové ramínko Nastavitelný úhel hlavové sprchy Regulovatelná výška hlavové sprchy 881 – 1211 mm Posuvný držák ruční sprchy Barva: chrom, černá ZÁRUKA 5 LET. Oblíbený a kvalitní produkt HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10 OLO Chrom OLBA625125 od výrobce s mnohaletou tradicí HOPA seženete momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci.

Tento kvalitní produkt HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10 OLO Chrom OLBA625125 od výrobce s mnohaletou tradicí HOPA jednoduše pořídíte u nás právě v akci! 6 490 Kč.