HOPA Zrcadlo s osvětlením Bernay OLNZBER

Interiérové zrcadlo Olsen Spa Bernay s podsvícením halogenovým osvětlením na bočních hranách, s fazetou 15 mm a včetně... více informací »
HOPA Zrcadlo s osvětlením Bernay OLNZBER
Značka: HOPA
1 602 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové zrcadlo Olsen Spa Bernay s podsvícením halogenovým osvětlením na bočních hranách, s fazetou 15 mm a včetně...

Interiérové zrcadlo Olsen Spa Bernay s podsvícením halogenovým osvětlením na bočních hranách, s fazetou 15 mm a včetně skleněné poličky vnese do vaší koupelny eleganci a praktičnost. Při výrobě byly použity prvotřídní materiály a nejmodernější technologie. Povrch zrcadla je speciálně upraven pro snadnou údržbu a vysokou odolnost. Interiérové zrcadlo Olsen Spa Bernay vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti zrcadla Olsen Spa Bernay zrcadlo podsvícené žárovkou 2 ks (E14) max. 28 W zrcadlo dodá prostoru více světla zrcadlo bez vypínače špičková povrchová úprava = velmi snadná údržba dodáváno ve smontovaném stavu, připraveno k okamžité instalaci Rozměry: 55 x 65 cm. Hodně oblíbený výrobek HOPA Zrcadlo s osvětlením Bernay OLNZBER od výrobce s dobrým jménem HOPA můžete sehnat aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu.

Tento kvalitní produkt HOPA Zrcadlo s osvětlením Bernay OLNZBER od dodavatele s dlouholetou historií HOPA lze koupit zde teď právě za výhodné peníze. 1 602 Kč.