HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na desku 60,5×43×12,5 cm Umývátko provedení Pravé OLKLT2223R

Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku.... více informací »
HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na
Značka: HOPA
4 491 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku....

Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku. Keramické umyvadlo je s otvorem pro vodovodní baterii a je vyrobeno ze špičkové sanitární keramiky s povrchovou úpravou PURE GLAZE*. Umyvadlo se dodává v levém nebo pravém provedení.Doplňkem, který pomáhá dotvářet estetickou stránku umyvadla, je umyvadlová vodovodní baterie. Pro umyvadla na desku se podívejte zejména na vysoké umyvadlové baterie. Velmi praktickým pomocníkem, který se hodí mít vždy v blízkosti umyvadla je elektrický sušák na ručníky. V sekci koupelnové sety najdete kosmetické kelímky, kelímky na zubní kartáčky, mýdelníky, dávkovače mýdla a ostatní doplňky, které Vám pomůžou udržet pořádek okolo umyvadla. Přednosti umyvadla PIENO: Materiál: sanitární keramika Rozteč šroubů 200 mm Instalace: na desku/nástěnné Povrchová úprava: PURE GLAZE* Barva: bílá S otvorem pro vodovodní baterii Jemné a kvalitní zpracování okraje o tloušťce pouze 3 mm. Odolnost vůči poškození Rozměry: levé provedení 60,5 × 43 × 12,5 cm pravé provedení 60,5 × 43 × 12,5 cm ZÁRUKA 5 LET *PURE GLAZE je revoluční vrstva úpravy glazury, která vám zajistí dokonalost, čistotu a krásu keramiky po celou dobu užívání. – hygienicky čistý povrch = stop bakteriím – extrémně hladký a bezpórovitý povrch = snadné čištění – dlouhodobý jas povrchu – mimořádná odolnost povrchu. Tento kvalitní výrobek HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na desku 60,5×43×12,5 cm Umývátko provedení Pravé OLKLT2223R s pečetí kvality od značky HOPA můžete sehnat online se slevou.

Tento nejprodávanější produkt HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na desku 60,5×43×12,5 cm Umývátko provedení Pravé OLKLT2223R od značky s dobrým jménem HOPA pořídíte v naší internetové nabídce za extra cenu. 4 491 Kč.