MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x80x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK87562K

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
13 635 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté...

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Výrobky v čirém provedení jsou opatřeny ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelnéV ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Hodně povedený výrobek MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x80x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK87562K od kvalitní společnosti MEREO získáte tady nyní za extra cenu.

Tento žádaný kus MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 90x80x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK87562K od známé kvalitní značky MEREO jednoduše naleznete zde teď až neuvěřitelně levně! 13 635 Kč.