SAPHO REGENT odpadkový koš 6l, Soft Close, nerez mat DR501

Náhrada za vyřazený produkt - kód DR301 Elegantní design v hranatém provedení se zaoblenými rohyKoš na odpadky pedálový, 6l... více informací »
SAPHO REGENT odpadkový koš 6l
Značka: Sapho
990 Kč
Ověřit dostupnost
Náhrada za vyřazený produkt - kód DR301 Elegantní design v hranatém provedení se zaoblenými rohyKoš na odpadky pedálový, 6l...

Náhrada za vyřazený produkt – kód DR301 Elegantní design v hranatém provedení se zaoblenými rohyKoš na odpadky pedálový, 6l Tělo odpadkového koše REGENT tvoří kvalitní nerezová ocel s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Poklop je vybaven technologií Soft Close, která umožňuje tiché a plynulé dovírání víka, zároveň lze zajistit i zablokování otevřeného víka.Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu umožňující pohodlnější manipulaci. Součástí je systém pro uchycení igelitového sáčku, zabraňující jeho sklouznutí dovnitř koše. EAN: 8590913854729. Oblíbený a kvalitní výrobek SAPHO REGENT odpadkový koš 6l, Soft Close, nerez mat DR501 od skvělé a známé značky SAPHO jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento velmi žádaný produkt SAPHO REGENT odpadkový koš 6l, Soft Close, nerez mat DR501 od společnosti SAPHO můžete sehnat momentálně v naši nabídce skutečně výhodně. 990 Kč.