HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na desku 50×42×12 cm OLKLT2173S

Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku.... více informací »
HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na
Značka: HOPA
3 321 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku....

Luxusní a praktické umyvadlo PIENO. Díky chytré konstrukci jej můžeme použít jako nástěnné umyvadlo i jako umyvadlo na desku. Keramické umyvadlo je s otvorem pro vodovodní baterii a je vyrobeno ze špičkové sanitární keramiky s povrchovou úpravou PURE GLAZE*.Doplňkem, který pomáhá dotvářet estetickou stránku umyvadla, je umyvadlová vodovodní baterie. Pro umyvadla na desku se podívejte zejména na vysoké umyvadlové baterie. Velmi praktickým pomocníkem, který se hodí mít vždy v blízkosti umyvadla je elektrický sušák na ručníky. V sekci koupelnové sety najdete kosmetické kelímky, kelímky na zubní kartáčky, mýdelníky, dávkovače mýdla a ostatní doplňky, které Vám pomůžou udržet pořádek okolo umyvadla. Přednosti umyvadla PIENO: Materiál: sanitární keramika Rozteč šroubů 200 mm Instalace: na desku/nástěnné Povrchová úprava: PURE GLAZE* Barva: bílá S otvorem pro vodovodní baterii Jemné a kvalitní zpracování okraje o tloušťce pouze 3 mm. Odolnost vůči poškození Rozměr: 50 × 42 × 12 cm ZÁRUKA 5 LET *PURE GLAZE je revoluční vrstva úpravy glazury, která vám zajistí dokonalost, čistotu a krásu keramiky po celou dobu užívání. – hygienicky čistý povrch = stop bakteriím – extrémně hladký a bezpórovitý povrch = snadné čištění – dlouhodobý jas povrchu – mimořádná odolnost povrchu. Akční výrobek HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na desku 50×42×12 cm OLKLT2173S od výrobce s dlouholetou historií HOPA jednoduše seženete právě dnes v akci.

Tento kvalitní a žádaný produkt HOPA Umyvadlo PIENO nástěnné i na desku 50×42×12 cm OLKLT2173S od kvalitního výrobce HOPA je dostupný u nás teď za extra cenu. 3 321 Kč.