HOPA Nástěnná vanová baterie DECCO Černá s příslušenstvím BABWDSCZ

Nástěnná vanová baterie DECCO z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a... více informací »
HOPA Nástěnná vanová baterie DECCO Černá s
Značka: HOPA
7 784 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná vanová baterie DECCO z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a...

Nástěnná vanová baterie DECCO z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro vanové baterie – sprchová hlavice, její držák na stěnu a sprchová hadice. Určená k instalaci na stěnu, rozteč 150 mm. Dodáváme ve dvou barvách a to lesklý chrom nebo černá matná. POZOR – Sprchové a vanové baterie lze používat pouze s dodatečnou instalací dílu – zpětné klapky, která zabraňuje zpětnému nasátí vody a tím znečištění vodovodního řádu. Vodovodní baterie série DECCO je pro zákazníky, kteří chtějí pohodlné, elegantní a přitom praktické řešení s jednoduchým nadčasovým designem. Vanová baterie má minimum detailů, což produkt opticky odlehčuje. Mezi velmi oblíbené doplňky do sprchový koutů patří také poličky do sprchy či koupelnová madla. Přednosti vanové baterie DECCO: Elegance a moderní design Nástěnná vanová páková baterie s příslušenstvím Rozteč: 150 mm Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: pochromovaný kov, černá matná Moderní perlátor Prověřená technologie Keramická kartuše Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Sprchová hlavice, hadice, držák na stěnu Úspora vody ZÁRUKA 5 LET. Tento kvalitní a žádaný kus HOPA Nástěnná vanová baterie DECCO Černá s příslušenstvím BABWDSCZ od našeho známého výrobce HOPA snadno najdete tady a teď za extra cenu.

Tento oblíbený výrobek HOPA Nástěnná vanová baterie DECCO Černá s příslušenstvím BABWDSCZ od známého předního výrobce HOPA naleznete u nás nyní trvale výhodně! 7 784 Kč.