HOPA Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM s příslušenstvím Chrom BABWMVSCH

Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou... více informací »
HOPA Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM s příslušenstvím
Značka: HOPA
7 969 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou...

Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro vanové baterie – ruční sprcha, její držák na stěnu a sprchová hadice. Baterie je určená k instalaci na stěnu, rozteč 150 mm. Dodáváme ve dvou barvách a to lesklý chrom nebo černá matná. POZOR – Sprchové a vanové baterie lze používat pouze s dodatečnou instalací dílu – zpětné klapky, která zabraňuje zpětnému nasátí vody a tím znečištění vodovodního řádu. Vodovodní baterie série MODERN/VARIUM je pro zákazníky, kteří chtějí pohodlné, elegantní a přitom praktické řešení s jednoduchým nadčasovým designem. Vanová baterie má minimum detailů, což produkt opticky odlehčuje. Mezi velmi oblíbené doplňky do sprchový koutů patří také poličky do sprchy či koupelnová madla. Přednosti vanové baterie MODERN/VARIUM: Elegance a moderní design Nástěnná páková baterie s příslušenstvím Rozteč: 150 mm Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: chrom Moderní perlátor Prověřená technologie Keramická kartuše Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Sprchová hlavice, hadice, držák na stěnu Úspora vody ZÁRUKA 5 LET. Kvalitní produkt HOPA Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM s příslušenstvím Chrom BABWMVSCH od dodavatele kvalitních produktů HOPA jednoduše naleznete online za výprodejovou cenu.

Tento designový produkt HOPA Nástěnná vanová baterie MODERN/VARIUM s příslušenstvím Chrom BABWMVSCH od známého předního výrobce HOPA snadno najdete v naší nabídce v akci! 7 969 Kč.