GROHE Talentofill Napouštěcí, odtoková a přepadová souprava, supersteel 28990DC0

Vanová napouštěcí, odtoková a přepadová souprava materiál: plast GROHE PVD povrch pro klasické koupací vany bez montážních dílů se zápachovou... více informací »
GROHE Talentofill Napouštěcí
Značka: Grohe
5 698 Kč
Ověřit dostupnost
Vanová napouštěcí, odtoková a přepadová souprava materiál: plast GROHE PVD povrch pro klasické koupací vany bez montážních dílů se zápachovou...

Vanová napouštěcí, odtoková a přepadová souprava materiál: plast GROHE PVD povrch pro klasické koupací vany bez montážních dílů se zápachovou zátkou a odpadním kolenem 45° bez přerušovače potrubí instalace podle DIN 1988 pouze s přerušovačem potrubí typu A2 nebo připojovací sadou Talentofill Krycí horní část soupravy není součástí dodávky. EAN: 4005176885488. Tento levný produkt GROHE Talentofill Napouštěcí, odtoková a přepadová souprava, supersteel 28990DC0 od skvělého a známého výrobce GROHE lze koupit bezpečně online se slevou.

Tento diskontní produkt GROHE Talentofill Napouštěcí, odtoková a přepadová souprava, supersteel 28990DC0 od značky s tradicí a dobrou pověstí GROHE snadno pořídíte u nás nyní za outletovou cenu! 5 698 Kč.