CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 60 BOX K118-006

Minimalistický design umyvadel VIRGO 60 s geometrickými, obdélníkovými tvary je nadčasovou estetikou každého interiéru. Sada s... více informací »
CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 60 BOX
Značka: Cersanit
3 448 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistický design umyvadel VIRGO 60 s geometrickými, obdélníkovými tvary je nadčasovou estetikou každého interiéru. Sada s...

Minimalistický design umyvadel VIRGO 60 s geometrickými, obdélníkovými tvary je nadčasovou estetikou každého interiéru. Sada s umyvadly je dodávána s elegantní obdélníkovou keramickou zátkou, která dokonale ladí s celkovým designem kolekce. Vysoce kvalitní glazura Cersanit poskytuje bezchybnou bělost a hladký povrch, díky kterému se snadno udržuje v čistotě. Přepadový otvor v umyvadlech VIRGO zabraňuje rozlití vody přes okraj umyvadla a je zajištěn elegantním chromovaným uzávěrem. Sběrná umyvadla jsou vybavena připraveným otvorem pro instalaci koupelnového vybavení. EAN: 5901771010180. Tento kvalitní produkt CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 60 BOX K118-006 od společnosti s výborným jménem CERSANIT jde nakoupit tady za výhodné peníze.

Tento velmi oblíbený kousek CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 60 BOX K118-006 od společnosti s dlouholetou tradicí CERSANIT pohodlně získáte právě teď v naší nabídce v bezva akci! 3 448 Kč.