HOPA Umyvadlo SPIGOLO 61 × 39 × 14 cm na desku OLKLT2234

Luxusní a praktické umyvadlo na desku SPIGOLO. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit... více informací »
HOPA Umyvadlo SPIGOLO 61 ×
Značka: HOPA
3 591 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a praktické umyvadlo na desku SPIGOLO. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit...

Luxusní a praktické umyvadlo na desku SPIGOLO. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je bez otvoru pro baterii a přepadu. Vyrobeno ze špičkové sanitární keramiky. Umyvadlo bez otvoru pro umyvadlovou baterii. Podívejte se také na vhodné podomítkové baterie z nabídky Olsen Spa. Přednosti umyvadla na desku SPIGOLO: Materiál: sanitární keramika Povrchová úprava: PURE GLAZE* Barva: bílá Jemné a kvalitní zpracování okraje o tloušťce pouze 3 mm. Odolnost vůči poškození Rozměr: 61 × 39 × 14 cm ZÁRUKA 5 LET *PURE GLAZE je revoluční vrstva úpravy glazury, která vám zajistí dokonalost, čistotu a krásu keramiky po celou dobu užívání. – hygienicky čistý povrch = stop bakteriím – extrémně hladký a bezpórovitý povrch = snadné čištění – dlouhodobý jas povrchu – mimořádná odolnost povrchu. Tento zlevněný produkt HOPA Umyvadlo SPIGOLO 61 × 39 × 14 cm na desku OLKLT2234 od spolehlivého výrobce HOPA snadno můžete získat v naší online nabídce za outletovou cenu.

Žádaný výrobek HOPA Umyvadlo SPIGOLO 61 × 39 × 14 cm na desku OLKLT2234 od skvělé značky HOPA můžete získat online opravdu výhodně. 3 591 Kč.