Protiskluzová podložka do koupelny Multi 35×68 cm šedá PRED208

SIKO protiskluzové podložky do vany a sprchového koutu Multi myslí převážně na bezpečí našich nejmenších a seniorů. Podložka se na dno vany... více informací »
Protiskluzová podložka do koupelny Multi 35x68 cm
Značka: Multi
159 Kč
Ověřit dostupnost
SIKO protiskluzové podložky do vany a sprchového koutu Multi myslí převážně na bezpečí našich nejmenších a seniorů. Podložka se na dno vany...

SIKO protiskluzové podložky do vany a sprchového koutu Multi myslí převážně na bezpečí našich nejmenších a seniorů. Podložka se na dno vany přichytí pomocí přísavek. Podložky jsou nabízeny v mnoha barevných provedeních. Protiskluzová podložka v tmavě šedé barvě je vyrobena z PVC, což zaručuje její snadnou údržbu. Rozměr: 68×35 cm. Výjimečný produkt Protiskluzová podložka do koupelny Multi 35×68 cm šedá PRED208 značky Multi snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Protiskluzová podložka do koupelny Multi 35x68 cm šedá PRED208 originál od výrobce Multi snadno naleznete na našich stránkách nyní za výborné peníze. V akci za cenu 159 Kč.