MEREO Mailo, koupelnová skříňka, dub, 1 zásuvka, 810x470x480 mm CN526S

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do... více informací »
MEREO Mailo
Značka: MEREO
6 741 Kč
Ověřit dostupnost
Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do...

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Pod vybranou šířku desky je možné nakombinovat šuplíkové a regálové skříňky. K nim je pak možné kombinovat doplňkové skříňky ze série Mailo. Šuplík je vybaven designovou chromovanou úchytkou a značkovými pojezdy Strong s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera a antracitově šedá. Skříňky mají laserové opracování hran a jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.. Tento kvalitní a žádaný kus MEREO Mailo, koupelnová skříňka, dub, 1 zásuvka, 810x470x480 mm CN526S od dodavatele kvalitních produktů MEREO jde nakoupit právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu.

Tento kvalitní produkt MEREO Mailo, koupelnová skříňka, dub, 1 zásuvka, 810x470x480 mm CN526S od populární značky MEREO naleznete zrovna dneska za rozumné peníze. 6 741 Kč.