MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 120×80 cm, chrom ALU, sklo Point CK84412K

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
16 641 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté...

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Levný výrobek MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 120×80 cm, chrom ALU, sklo Point CK84412K pocházející od značky MEREO pohodlně získáte právě zde téměř zdarma.
Kvalitní a žádaný kousek MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 120×80 cm, chrom ALU, sklo Point CK84412K seženete právě teď tu na stránkách v oblíbené kategorii sprchové kouty. Nyní si můžete vybrat podobné kousky z naší rubriky ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbená značka MEREO vám může poskytnout kvalitní produkty Přesvědčte se sami! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce MEREO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt MEREO Sprchový kout, LIMA, obdélník, 120x80 cm, chrom ALU, sklo Point CK84412K od oblíbené značky se zárukou kvality MEREO máte možnost pořídit na našich stránkách ve slevě! 16 641 Kč.