MEREO Sprchový box, čtvercový, 80cm, satin ALU, sklo Point, zadní stěny bílé, SMC vanička, bez stříšky CK34172BW

Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečnostního skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými... více informací »
MEREO Sprchový box
Značka: MEREO
15 741 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečnostního skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými...

Sprchový box vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečnostního skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utěsněno silikonovými lištami, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, které mají kvalitní pojezdy s možností perfektního seřízení. Dorazy zajišťují minimální nárazy při otevírání a zavírání sprchového koutu. Spodní pojezdy umožňují odklopení posuvné části sprchového koutu a vyčištění běžně nedostupných míst. Těsnost mezi pevnou a posuvnou částí je zajištěna stíracími a silikonovými lištami na obou dvou částech. K připojení boxu do vodovodního řádu je možné použít nerezové opletové hadičky, které naleznete také v naší nabídce (součástí balení jsou nerezové připojovací hadice 1/2″ o délce 60 cm). SMC vaničky jsou vyrobeny z nového revolučního materiálu s výjimečnými vlastnostmi, který je používán zejména v automobilovém průmyslu. Kompozit na bázi pryskyřice zpevněné skelnými vlákny a minerálním plnidlem je vyráběn vysokotlakým lisováním v kovové uzavřené formě. Výsledkem je velmi přesný a rovný výrobek s ostrými hranami s relativně nízkou hmotností. Dno vaničky je zpevněno žebrováním. Vanička je dodávána spolu s nožičkami a sifonem.Vybavení boxu: – vestavěná baterie- ruční sprcha s posuvným držákem a mýdlenkou- elegantní madla- SMC vanička, výška 14 cm- sifon- záda – sklo bíle probarvené- POZOR: stříška není součástí dodávky. Ve slevě výrobek MEREO Sprchový box, čtvercový, 80cm, satin ALU, sklo Point, zadní stěny bílé, SMC vanička, bez stříšky CK34172BW od značky se skvělou pověstí MEREO snadno můžete pořídit u nás právě za akční cenu. Tento exkluzivní kus MEREO Sprchový box, čtvercový, 80cm, satin ALU, sklo Point, zadní stěny bílé, SMC vanička, bez stříšky CK34172BW jde nakoupit aktuálně tu v sekci sprchové vaničky. Nyní najdete akční výrobky ve zmiňované kategorii za extra cenu. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další prověřené kousky od výrobce MEREO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kousek MEREO Sprchový box, čtvercový, 80cm, satin ALU, sklo Point, zadní stěny bílé, SMC vanička, bez stříšky CK34172BW od značky s dobrým jménem MEREO pohodlně nakoupíte tady teď za super peníze. 15 741 Kč.