REA Sprchová zástěna Aero 80 černá matná REA-K7580

Představujeme Vám krásnou a mimořádně funkční a moderní sprchovou zástěnu. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny... více informací »
REA Sprchová zástěna Aero 80 černá matná
Značka: REA
5 790 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme Vám krásnou a mimořádně funkční a moderní sprchovou zástěnu. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny...

Představujeme Vám krásnou a mimořádně funkční a moderní sprchovou zástěnu. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Stěna je uzpůsobena k montáži na sprchovou vaničku nebo s lineárním odtokem. Byl vyroben z vysoce kvalitního tvrzeného skla. Černé prvky jsou pokryty laserem čtyřnásobným povlakem nejkvalitnějšího smaltu. Díky této technice jsou hliníkové prvky skla chráněny proti korozi, matování a změně barvy. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se čistí. Vhodné sprchové vaničky a odtoky naleznete na našich dalších aukcích. Zveme vás k prohlédnutí naší nabídky. CAD instrukce EAN: 5902557373529. Velmi oblíbený kousek REA Sprchová zástěna Aero 80 černá matná REA-K7580 od společnosti s úžasnou pověstí REA k dostání na našich stránkách nyní za super cenu.

Unikátní a žádaný produkt REA Sprchová zástěna Aero 80 černá matná REA-K7580 od společnosti s předním postavením na trhu REA lze koupit tady a teď právě za výhodnou cenu. 5 790 Kč.