REA SPRCHOVÝ KOUT SOLAR GOLD 90X90 REA-K4900

Solar je expresivní, přesto nadčasový a moderní sprchový kout, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a zakončený černým... více informací »
REA SPRCHOVÝ KOUT SOLAR
Značka: REA
9 790 Kč
Ověřit dostupnost
Solar je expresivní, přesto nadčasový a moderní sprchový kout, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a zakončený černým...

Solar je expresivní, přesto nadčasový a moderní sprchový kout, vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a zakončený černým laminátem. Povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantů spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale zapadne do moderní a tradiční koupelny. Technické parametry Typ sprchového koutu: Kout Velikost sprchového koutu: 90×90 Způsob otevírání: Posuvné Výška 1950 Typ stupnice: Bezpečnostní tvrzené sklo Tloušťka skla: 6 mm Barva skla: Transparent Povlak Easy Clean: Ano Profil: Hliník Zwycięčovací profily: Světlé zlato Shromáždění: Na vaničku i dlažbu Úprava profilů: 5 mm Výška prahové lišty: 10 mm Materiál rukojeti: Ocel Kabiny Směr:Univerzální EAN: 5902557355839. Akční a ve slevě výrobek REA SPRCHOVÝ KOUT SOLAR GOLD 90X90 REA-K4900 od výrobce s dlouholetou historií REA jde nakoupit právě teď extra výhodně.

Ve slevě výrobek REA SPRCHOVÝ KOUT SOLAR GOLD 90X90 REA-K4900 od známé společnosti REA máte možnost sehnat bezpečně online ve výhodné akci! 9 790 Kč.