MEREO Kohout kulový kovaný, s odvodněním, voda, FxF, 2″ PR16

Kulový kohout s odvodněním je vyroben z vysoce kvalitní poniklované mosazi s vnitřním závitem podle evropských standardů ISO 228 a je určen pro... více informací »
MEREO Kohout kulový kovaný
Značka: MEREO
1 201 Kč
Ověřit dostupnost
Kulový kohout s odvodněním je vyroben z vysoce kvalitní poniklované mosazi s vnitřním závitem podle evropských standardů ISO 228 a je určen pro...

Kulový kohout s odvodněním je vyroben z vysoce kvalitní poniklované mosazi s vnitřním závitem podle evropských standardů ISO 228 a je určen pro nezakryté domácí a komerční instalace uvnitř nebo vně budov. Kohouty je možné použít pouze k úplnému otevření nebo uzavření průtoku média. Kohout je ručně ovládaný, přímý, s plným průtokem a vhodný pro rozvody vody, vzduchu a neabrazivních a neagresivních kapalin s maximálním tlakem do 25 bar a provozní teplotou max. 95 °C. Kohout je opatřen vypouštěcím (odvodňovacím) ventilem a zátkou. Těsnění koule je teflonové. EAN: 8594013121958. Tento vynikající kousek MEREO Kohout kulový kovaný, s odvodněním, voda, FxF, 2″ PR16 od známého dodavatele MEREO je k sehnání právě nyní za výborné peníze.

Akční kousek MEREO Kohout kulový kovaný, s odvodněním, voda, FxF, 2" PR16 od oblíbené značky MEREO můžete najít právě teď u nás opravdu levně. 1 201 Kč.