HOPA Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS Čelní panel čtvrtkruhový 90 x 90 cm VANKLMPAN90

Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS. Panely se zařezávají na patřičný rozměr, dle rozměru vaničky. Čelní panel k... více informací »
HOPA Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS Čelní
Značka: HOPA
936 Kč
Ověřit dostupnost
Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS. Panely se zařezávají na patřičný rozměr, dle rozměru vaničky. Čelní panel k...

Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS. Panely se zařezávají na patřičný rozměr, dle rozměru vaničky. Čelní panel k vaničce z litého mramoru VENETS. Panely se zařezávají na patřičný rozměr. Pokud potřebuje například čelní a boční panel k vaničce 120×80 cm tak je třeba objednat 1x panel rovný 100 cm + 1x panel rovný 170 cm. Při montáži potom je třeba panel na požadovaný rozměr. Balení s rovným panelem obsahuje rohovou spojku. Materiál: hliník opatřený bílým nátěrem Rozměry: rovný 100 x 10 cm rovný 170 x 10 cm čtvrtkruhový R550 90 x 90 x 10 cm. Hodně povedený produkt HOPA Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS Čelní panel čtvrtkruhový 90 x 90 cm VANKLMPAN90 od známého výrobce HOPA jde koupit zrovna dnes za výprodejovou cenu.

Výjimečný a žádaný produkt HOPA Čelní panely k sprchovým vaničkám VENETS Čelní panel čtvrtkruhový 90 x 90 cm VANKLMPAN90 od dodavatele s dobrým jménem HOPA seženete v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! 936 Kč.