HOPA Stojánková vanová baterie ILLUSION I Zlatá BABWIIZL

Vysoká vanová baterie ILLUSION I s výškou 1180 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro... více informací »
HOPA Stojánková vanová baterie ILLUSION I Zlatá
Značka: HOPA
13 683 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká vanová baterie ILLUSION I s výškou 1180 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro...

Vysoká vanová baterie ILLUSION I s výškou 1180 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Dodáváno včetně příslušenství – sprchová hlavice s hadicí. Stojánková vanová baterie pro moderní koupelny. Dodáváme ve třech barvách a to lesklý chrom, černá matná nebo zlatá.Vanová stojánková baterie je dodávána včetně příslušenství (sprchová růžice a hadice). Stojánková baterie do podlahy vypadá skvěle v kombinaci s volně stojící vanou. Pokud si chcete užívat také sprchování bez potopy ve vaší koupelně, vyzkoušejte vanové zástěny Olsen Spa. Mezi velmi oblíbené doplňky k vanám patří také poličky k vanám z drátěného programu, vanová madla. Doplňky, bez kterých se neobejdete při instalaci vaší vany, najdete v kategorii montáž a údržba. Přednosti vysoké vanové baterie ILLUSION I: Elegantné, čisté linie Vanová baterie vysoká, stojánková Montáž do podlahy Výška: 1180 mm Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: zlatá Moderní perlátor Prověřená technologie Keramická kartuše Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Pákové ovládání Součástí balení: baterie, sprchová ružice, hadice Úspora vody ZÁRUKA 5 LET. Tento akční a ve slevě produkt HOPA Stojánková vanová baterie ILLUSION I Zlatá BABWIIZL od výrobce s dlouholetou historií HOPA jde získat právě skutečně levně.

Nový kousek HOPA Stojánková vanová baterie ILLUSION I Zlatá BABWIIZL od oblíbené značky HOPA jednoduše najdete na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! 13 683 Kč.