HOPA WC sedátko SLIM soft-close (ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO) OLKLT2125ASED

WC sedátko sedátko SLIM soft-close které je určeno pro tyto typy wc - ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO s tichým... více informací »
HOPA WC sedátko SLIM soft-close
Značka: HOPA
1 071 Kč
Ověřit dostupnost
WC sedátko sedátko SLIM soft-close které je určeno pro tyto typy wc - ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO s tichým...

WC sedátko sedátko SLIM soft-close které je určeno pro tyto typy wc – ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová úprava zaručují maximálně snadnou údržbu. WC sedátko SLIM soft-close (ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO) vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti WC sedátka SLIM soft-close: Komfortní soft-closové sedátko s plynulým zavíráním velmi kvalitní duroplastové SLIM sedátko Maximálně snadná údržba praktický oválný design Sedátko je určeno pro tyto typy wc ROBUSTO PROGETTO ARCO II OVALE OVALE BASSO ZÁRUKA 2 roky. Hodně oblíbený výrobek HOPA WC sedátko SLIM soft-close (ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO) OLKLT2125ASED od značky se skvělou pověstí HOPA je k dispozici zrovna dnes výhodně.

Zlevněný produkt HOPA WC sedátko SLIM soft-close (ROBUSTO, PROGETTO, ARCO II, OVALE, OVALE BASSO) OLKLT2125ASED od známého předního výrobce HOPA lze pořídit na našich stránkách za báječnou cenu. 1 071 Kč.