HOPA Kombi WC ROBUSTO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT2125A

WC kombi ROBUSTO s moderním RIMLESS systémem oplachu mísy z nabídky společnosti HOPA. Obsahuje nádržku včetně systému (spodní... více informací »
HOPA Kombi WC ROBUSTO RIMLESS
Značka: HOPA
7 191 Kč
Ověřit dostupnost
WC kombi ROBUSTO s moderním RIMLESS systémem oplachu mísy z nabídky společnosti HOPA. Obsahuje nádržku včetně systému (spodní...

WC kombi ROBUSTO s moderním RIMLESS systémem oplachu mísy z nabídky společnosti HOPA. Obsahuje nádržku včetně systému (spodní napouštění). Rimless systém představuje unikátní konstrukci, bezokruhové wc, bez límce. WC klozet je vytvořen pro maximální čistotu Vaší toalety. Velmi elegantní wc klozet je dodáván v akční sadě s nádržkou a systémem (spodní napouštění), včetně SLIM sedátka se systémem SOFT-CLOSE. Systém RIMLESS je revoluční bezokruhovým splachováním exkluzivně u tohoto WC kombi. Tradiční wc klozety mají pod okrajem velmi obtížně přístupná místa, v nichž se shromažďují nečistoty a bakterie. S inovativní technologií RIMLESS byl tento problém vyřešen – ze záchodové mísy byl odstraněn vnitřní „límec“ a tedy i obtížně přístupná místa. Nyní při splachování voda oplachuje všechny vnitřní plochy mísy a snadno se také dostane ke všem vnitřním plochám, mísa je tak vždy dokonale čistá. WC není celokapotované z důvodu jednoduššího připojení spodního napouštění (viz. technický nákres). Přednosti wc kombi ROBUSTO RIMLESS: Bílá keramická mísa WC celokapotované Rozměry: 36,5 x 67 x 85 cm (šířka x hloubka x výška) Universální zadní /spodní odpad Komfortní SLIM duroplastové sedátko se systémem SOFT-CLOSE měkký dopad ZÁRUKA 5 LET NA KERAMIKU Zde video systému RIMLESS:. Levný produkt HOPA Kombi WC ROBUSTO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT2125A od společnosti s výborným jménem HOPA můžete sehnat na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu.

Zlevněný produkt HOPA Kombi WC ROBUSTO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT2125A od dodavatele se skvělou pověstí HOPA je k dostání aktuálně na webu extra výhodně! 7 191 Kč.