HOPA Sprchový set VIVEIRO NEW s vaničkou AKCE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm OLBVIVP90CCLM

Akční set čtvrtkruhový sprchový kout VIVEIRO NEW, který představuje velice estetickou variantu řešeni sprchové zástěny do rohu a kvalitní... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: HOPA
8 091 Kč
Ověřit dostupnost
Akční set čtvrtkruhový sprchový kout VIVEIRO NEW, který představuje velice estetickou variantu řešeni sprchové zástěny do rohu a kvalitní...

Akční set čtvrtkruhový sprchový kout VIVEIRO NEW, který představuje velice estetickou variantu řešeni sprchové zástěny do rohu a kvalitní sprchové vaničky z litého mramoru. Jemné linie obohacují kovové závěsy s bezpečnostním čirým sklem o síle 6 mm. Patří mezi sprchové kouty otevírající se do prostoru a mají aretaci v základní zavřené poloze. Akční set – čtvrtkruhový sprchový kout Olsen Spa – VIVEIRO NEW vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů + moderní a kvalitní vanička z litého mramoru. Sprchový set je dodáván s litou mramorovou vaničkou. Prémiovým materiálem, který se používá pro výrobu sprchových vaniček a jehož obliba roste, je litý mramor. Je tvořen směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Pro litý mramor je charakteristická rovnost povrchu, vysoká pevnost a stabilita a minimální přenos zvuku. Nožičky a sifón není součástí balení. Nožičky můžete objednávat zde. Čelní panel je k objednání zde. U bezrámových koutů nelze zaručit 100% těsnost. Podívejte se na nabídku doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a přípravků pro snadnou údržbu celé vaší koupelny. S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážitkem. Pro Váš maximální komfort doporučujeme také sprchová madla, která zvýší bezpečnost Vašeho sprchování. Přednosti a rozměry sprchového koutu Olsen Spa VIVEIRO NEW: Rám: hliníkový v barvě chrom Kovové závěsy Sklo: bezpečnostní 5/6 mm čiré Otevírání: do prostoru Rozměry: 90 × 90 × 195 cm (bez vaničky) Montážní rozměr: 88-89 x 88-89 x 195 cm, vstup 53 cm ZÁRUKA 2 roky.. Tento nejprodávanější produkt HOPA Sprchový set VIVEIRO NEW s vaničkou AKCE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm OLBVIVP90CCLM od populární značky HOPA jde sehnat tady teď za mimořádně nízkou cenu.Tento diskontní výrobek HOPA Sprchový set VIVEIRO NEW s vaničkou AKCE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm OLBVIVP90CCLM máte možnost najít jednoduše na našich stránkách v populární kategorii sprchové vaničky. Vyberte si vyjímečné kusy z této populární sekce za báječnou cenu! Známý dodavatel HOPA dlouhodobě prodává top produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele HOPA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt HOPA Sprchový set VIVEIRO NEW s vaničkou AKCE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Materiál Hliník, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm OLBVIVP90CCLM od známého výrobce HOPA lze získat tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. 8 091 Kč.