HOPA Závěsné WC ORLO II. RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT003ER

Závěsné WC ORLO II s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci,... více informací »
HOPA Závěsné WC ORLO
Značka: HOPA
5 211 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné WC ORLO II s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci,...

Závěsné WC ORLO II s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci, bezokruhové wc, bez límce. WC klozet je vytvořen pro maximální čistotu vaší toalety. WC je dodáván včetně SLIM sedátka se systémem SOFT-CLOSE, s tichým dovíráním. WC se skrytými šrouby je určeno pro instalaci s předstěnovým splachovacím WC modulem. Systém RIMLESS je revoluční bezokruhovým splachováním exkluzivně u tohoto závěsného WC. Tradiční WC klozety mají pod okrajem velmi obtížně přístupná místa, v nichž se shromažďují nečistoty a bakterie. S inovativní technologií RIMLESS byl tento problém vyřešen – ze záchodové mísy byl odstraněn vnitřní „límec“ a tedy i obtížně přístupná místa. Nyní při splachování a snadno se také dostane ke všem vnitřním plochám, mísa je tak vždy dokonale čistá. K WC ORLO Vám přidáme zdarma velmi kvalitní duroplastové SLIM sedátko se systémem soft-close. Přednosti závěsného WC Olsen Spa ORLO RIMLESS: moderní hranatý desing bílá keramická mísa komfortní SLIM duroplastové sedátko se systémem SOFT-close měkký dopad Rozměry: 36 × 58.5 × 36 cm (šířka × hloubka × výška) ZÁRUKA 5 LET NA KERAMIKU Pro bezproblémové splachování doporučujeme použít do podomítkového modulu regulátor průtoku vody. Např. pro modul od firmy Alcaplast – díl číslo P115, pro modul od firmy GEBERIT – díl číslo 240.476.00.1 Zde video systému RIMLESS: Zde video montáže:. Neodolatelný produkt HOPA Závěsné WC ORLO II. RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT003ER od naší známé značky HOPA můžete sehnat u nás za super cenu.

Tento diskontní výrobek HOPA Závěsné WC ORLO II. RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT003ER od populární značky HOPA snadno najdete v aktuální nabídce trvale výhodně. 5 211 Kč.