HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I Chrom BABWMVICH

Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I s výškou 307 mm představuje moderní design v hranatém tvarovém provedení. Baterie... více informací »
HOPA Vysoká stojánková umyvadlová
Značka: HOPA
4 941 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I s výškou 307 mm představuje moderní design v hranatém tvarovém provedení. Baterie...

Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I s výškou 307 mm představuje moderní design v hranatém tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a perlátorem, který zajišťuje šetrnost ke spotřebě vody. Povrchová úprava speciálně upravena proti usazování nečistot a snadnou údržbu. Dodáváme v provedení chrom. Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti vysoké umyvadlové stojánkové vodovodní baterie MODERN I: Umyvadlová stojánková baterie (bez příslušenství) Moderní elegantní design Provedení: chrom Výška: 307 mm Dlouhá životnost keramické kartuše Prověřená technologie Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 ZÁRUKA 5 LET. Akční kus HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I Chrom BABWMVICH od známé kvalitní značky HOPA snadno seženete tady a teď za super peníze.

Zcela unikátní produkt HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie MODERN I Chrom BABWMVICH od odblíbeného výrobce HOPA máte možnost najít bezpečně online levně. 4 941 Kč.