HOPA Umyvadlový sifon CHROM hranatý OLBAEMCR004

Umyvadlový sifon CHROM hranatý 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou... více informací »
76HOPA Umyvadlový sifon CHROM hranatý OLBAEMCR004
Značka: HOPA
1 089 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlový sifon CHROM hranatý 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou...

Umyvadlový sifon CHROM hranatý 32 5/4″. Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.Sifóny a výpusti jsou neodmyslitelnou součástí každé koupelny. Jsou potřeba pro její správné fungování. V nabídce máme mnoho sifónů, jako jsou třeba umyvadlové, pračkové pisoárové a další. Dále zde taktéž najdete Výpusti (často s technologií click-clack) či ventily. Navíc všechny zdejší produkty mají krásnou příznivou cenu. Základní informace: Materiál: pochromovaná mosaz Sifon umyvadlový 5/4″ Rozměry: 32 mm odtok ZÁRUKA 2 roky. Vynikající produkt HOPA Umyvadlový sifon CHROM hranatý OLBAEMCR004 od skvělé a známé značky HOPA k dostání momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek HOPA Umyvadlový sifon CHROM hranatý OLBAEMCR004 od společnosti s dlouholetou tradicí HOPA jde nakoupit teď až neuvěřitelně levně! 1 089 Kč.